- Advertisement -spot_img

TAG

situate e sikletshme

Rama përballet me situaten e sikletshme,banori del në ballkon dhe bërtet,Rama:Po ku të iki mo

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim këtë pasdite më banorët e Peshkopisë. Në fjalën e tij Rama tha se PS ka një plan për...

Latest news

- Advertisement -spot_img