- Advertisement -spot_img

TAG

sokol shameti

Dialogu me Vuçiç, çfarë përmbysi Albini

Nga Sokol Shameti Me bisedimet e zhvilluara ditën e djeshme në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë, u pa një ndryshim kolosal me gjithçka tjetër që...

Latest news

- Advertisement -spot_img