- Advertisement -spot_img

TAG

sot

Betimi i 140 deputetëve do të bëhet në orën 17:00

Burimet bëjnë me dije se betimi i 140 deputetëve do të bëhet sot në orën 17:00. Deputetët të cilët kanë lënë mandatin do të...

Parashikimi i motit për sot/ Vranësira të lehta dominojnë skajet veriore dhe jugore

Sipas MeteoAlb: Intervale kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojne në skajin verior dhe jugor, ndërsa pjesa tjetër e territorit paraqitet me kthjellime. Pasditja dhe mbrëmja...

Parashikimi i motit për sot/Kthjellime dhe vranësira të lehta

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim të vranësirave duke gjeneruar shira...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me diell, pa përjashtuar mundësinë për reshje...

Latest news

- Advertisement -spot_img