- Advertisement -spot_img

TAG

SPA

U mashtruan përmes reklamave për modele, dy adoleshentet përdhunohen nga 47-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qendër SPA në Athinë. Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar, i...

Arbana Osmani ndan foton më të ëmbël të Eduardit dhe Diellit

Arbana Osmani duket se ka vendosur të marrë disa ditë pushim nga çdo gje.Së bashku me djalin e saj të madh Jonin,ajo ka frekuentuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img