- Advertisement -spot_img

TAG

Spiro Maliqi

Emergjencat nga vapa, prefekti takim me Repartin Zjarrfikës

Prefekti i qarkut të Elbasanit Spiro Maliqi ka takuar mesditën e sotme ekipin zjarrfikës për të parë nga afër mjetet dhe gjendjen e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img