- Advertisement -spot_img

TAG

Sranda Bogujevci

I mbijetoi 16 plumbave dhe pa t’i vriten 14 anëtarë të familjes, ja historia e dhimbshme e nënkryetarës së Kosovës

Saranda Bogujevci, shpesh në organizime të ndryshme ka shpalosur dhimbjen e saj pasi një pjesë e familjes ju vra nga forcat serbe gjatë luftës...

Latest news

- Advertisement -spot_img