- Advertisement -spot_img

TAG

Steven Poust

7-vjeçari që notoi një orë për të shpëtuar babanë dhe motrën e marrë nga rryma

Një 7 vjeçar nga Florida po quhet hero ne SHBA për shkak se notoi për një orë deri sa kërkoi ndihmë për të atin...

Latest news

- Advertisement -spot_img