- Advertisement -spot_img

TAG

stresi einxhel

“Kur flet ti që të vjen era k…” Polemika të ashpra mes Einxhel Shkira-s dhe Stresit për protestën

Stresi ka shprehur revoltën e tij në rrjetet sociale për personat që i kanë dalë kundër siç ishte Baton Haxhiu, ose personat që nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img