- Advertisement -spot_img

TAG

strija

I vuri në dukje strijat,moderatorja i kthen përgjigje ndjekëses

Ajo është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe fansat e kanë nën vëzhgim në çdo moment. Është fjala për moderatoren e...

Latest news

- Advertisement -spot_img