- Advertisement -spot_img

TAG

Strugë

Strugë, burri vret gruan me thikë, tenton të vrasë dhe veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin shqiptar të Strugës ku një burrë ka vrarë një grua. Vrasja ka ndodhur me thikë, teksa çifti...

Latest news

- Advertisement -spot_img