- Advertisement -spot_img

TAG

Takime elektorale

Rama poston foton nga takimi i Bashës: Më 25 prill Shqipëria do të votojë për vaksinimin, jo për infektimin

Kryeministri Edi Rama publikon fotot nga procesi i vaksinimit në Pogradec, ku ndodhet sot për takim elektoral, dhe nga takimi i kryedemokratit Lulzim Basha,...

Latest news

- Advertisement -spot_img