- Advertisement -spot_img

TAG

Takimet elektorale

Braimllari: LSI-ja në Maliq do të krijojë mundësi punësimi për të rinjtë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së dhe drejtues politik i LSI në Korçë, Endrit Braimllari vijon me takimet elektorale në këtë qark. Këtë herë ai është...

Latest news

- Advertisement -spot_img