- Advertisement -spot_img

TAG

Taksi

Gruaja e vdekur qëndronte në sediljen e pasme, justifikimi i taksistit habit policët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur, pak para orës 18.00 të ditës së djeshme, pranë Tebës, në Greqi. Mediet fqinje shkruajnë se policia, që...

Cila është vajza që humbi jetën në aksidentin e Lushnjes

Viktima që humbi jetën në aksidentin tragjik të ndodhur në Kolonjë, ishte pasagjere e taksisë dhe jo e bija e drejtuesit të mjetit. Ajo...

Aksident i rëndë te rruga e Durrësit, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Durrësit”, në Tiranë. Sikurse shihet edhe nga fotot e siguruara nga “Panorama” në aksident janë përfshirë...

Latest news

- Advertisement -spot_img