- Advertisement -spot_img

TAG

Tandy Newton

Aktorja e famshme habit me deklaratën e saj, korrigjon emrin e saj pas…

Për tridhjetë vjet, në titujt e filmave dhe serialeve ku ajo luajti, u shfaq si “Tandy Newton”. E njëjta gjë vlen edhe për postimet, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img