- Advertisement -spot_img

TAG

Tayna

I shpallur në kërkim, reagon menaxheri i Taynës: Jam me pushime

Rinor Hykolli, i njohur në publik si menaxheri i Taynës është shpallur në kërkim nga Policia e Kosovës me urdhër të Prokurorisë Themelore në...

Shpallet në kërkim nga Policia e Kosovës menaxheri i Taynës

Rinor Hykolli, i njohur në publik si menaxheri i reperes kosovare Tayna, po kërkohet nga Policia e Kosovës. Ai dyshohet për kryerjen e veprës...

A jeni gati për hitin e rradhës?Kënga e re e Taynës dhe e Azetit e ka një datë publikimi

Kaq shumë është folur lart e poshtë dhe më në fund po bëhet realitet! Disa ditë që është bërë e ditur se Tayna do...

Trendi i flokëve të lagura përqafohet nga gocat shqiptare të ekranit

Kim Kardashian prej vitesh tashmë është kthyer në një pikë referimi për trendet e reja të veshjeve e të flokëve, duke përmendur këtu fustanet...

Tayna ka bërë gjoksin? Ja çfarë detajesh tregon ajo

Reperja Tayna ka gjetur kohë të lirë për t’iu përkushtuar fansave të saj në rrjete sociale dhe ka zhvilluar një bashkëbisedim me ta. Fansat kanë...

Tayna dhe Flori Mumajesi bashkë për këngën më të re/ Tayna duke i kënduar dashurisë dhe Flori që shfaqet pas një viti shkëputje

Tayna dhe Flori Mumajesi janë bërë bashkë për ‘Magdalena’ kënga më e re e dyshes dhe bashkëpunimi i parë mes tyre. Taynën e pamë...

Tayna ka një zemër për Florin/ Për çfarë zemre bëhet fjalë?

Me fotot e fundit në rrjet, reperja kosovare, Tayna ka ngjallur shumë komente dhe në fakt jo për shkak të ‘look-ut’ ekstravagant apo modern,...

Latest news

- Advertisement -spot_img