- Advertisement -spot_img

TAG

të gjitha grupmoshat

Jo vetëm mësuesit, me Astrazeneca do të vaksinohen të gjitha moshat në Shqipëri

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP Silva Bino ka theksuar se me vaksinën e AstraZenecas do të vaksinohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img