- Advertisement -spot_img

TAG

telefona

Histori befasuese! Të rinjtë nga Tirana arrinin të blenin telefona të shtrenjtë përmes një skeme mashtrimi me kartat e huaja bankare

Historia më poshtë është e denjë për një skenar filmi dhe si protagonist ka edhe një 17-vjeçar, pjesë e një skeme që me pak...

Latest news

- Advertisement -spot_img