- Advertisement -spot_img

TAG

ThreeDots

Çfarë po ndodh mes Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërgjonaj?

Që prej publikimit të bashkëpunimit më të zjarrtë mes Flori Mumajesit, Klajdi Harunit dhe Burnos, "Nina" po bën namin me suksesin e saj këtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img