- Advertisement -spot_img

TAG

thumba

“Është thjesht një person”, Andi dhe Melisa hedhin thumba: S’lëpijmë ku pështyjmë

Me publikimin e këngës së saj të re “Leje”, Melisa pranoi më në fund lidhjen me Andin. Mjaftoi një puthje pasionante mes tyre që...

Si i priti Ronela Hajati thumbat për emrin e vërtetë të Young Zerkës

Një ndër këngëtaret me të komentuara dhe të përfolura në median rozë është padyshim Ronela Hajati. Ditë më parë, artistja publikoi këngën më të re...

Dafina Zeqiri hedh thumbat: I shkruajnë tekstet si unë, por nuk bëhen si unë

Dj Geek dhe Vig Poppa publikuan para disa orëve projektin e tyre më të ri, të titulluar “Futja Kepen”. Kjo këngë është pritur mjaft...

Latest news

- Advertisement -spot_img