- Advertisement -spot_img

TAG

tigra

Indonezi/ 2 tigra rezultojnë pozitivë me Covid-19

Dy tigra kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në një kopsht zoologjik në Xhakartë, sipas një njoftimi nga autoritetet indoneziane. Tino, 9 vjeç dhe Harry,...

Latest news

- Advertisement -spot_img