- Advertisement -spot_img

TAG

tornado tirane

Fenomen i rrallë natyror në periferi të Tiranës. Tornado shkul pemë e hedh depozita, plagosen dy qytetarë

Një fenomen i çuditshëm është filmuar në zonën e Yrshekut, Laknasit dhe QTU. Një tornado është formuar për pak minuta në këtë zonë, ndërsa banorët...

Latest news

- Advertisement -spot_img