- Advertisement -spot_img

TAG

tornado

Tornadoja e frikshme shkatërron fshatrat e Çekisë, pamjet e trishta

Një tornado i fuqishëm ka mësyrë sot mes disa fshatrave në Republikën Çeke duke vrarë të paktën pesë njerëz e duke plagosur më shumë...

Kina goditet nga tornadoja e fuqishme, regjistrohen 12 humbje jete dhe 400 të plagosur

Të paktën 12 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 400 janë plagosur ndërsa tornadoja goditi Kinën Qendrore dhe Lindore. Të paktën 8...

Latest news

- Advertisement -spot_img