- Advertisement -spot_img

TAG

trafikatte

Fill pas vizitës së kryeprokurorit, kërcasin plumbat në Fier mes policisë dhe trafikantëve

Një person ka mbetur i plagosur nga policia në Fier, gjatë një aksioni të uniformave blu për kontrollin e territorit, me qëllim parandalimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img