- Advertisement -spot_img

TAG

trafikim municioni

Tentoi të trafikonte municione në pikën kufitare, arrestohet 52 vjeçari

Kakavijë Vijojnë kontrollet intensive për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Goditet një rast i tentativës së trafikimit të municionit. Sekuestrohen 49 fishekë dhe 1 automjet. Bie në...

Latest news

- Advertisement -spot_img