- Advertisement -spot_img

TAG

trafikimi i drroges

Mbërrijnë në Gjykatë të dyshuarit për trafikun e kokainës nga Amerika Latine mes bananeve

  Kanë mbërritur në Gjykatën e Durrësit, Klajdi Xibraku dhe Erion Peti, të cilët do të njihen me masën e sigurisë, pas arrestimit të tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img