- Advertisement -spot_img

TAG

tregu i zi

Tregu i zi i vaksinave të COVID-19 / Ja si shiten në “dark web”

CNN ka shkruar një artikull mbi tregun e zi të vaksinave ndaj COVID-19 dhe mënyrën se si ato shiten në ‘dark web’, rrjeti i...

Latest news

- Advertisement -spot_img