- Advertisement -spot_img

TAG

truproja

Duke kënduar me entuziasëm, Noizy rrëshqet dhe bie mbi turmën e fansave

Pas bashkëpunimeve të suksesshme me Arilena Arën dhe Dhurata Dorën, një incident i ka ndodhur reperit Noizy si për 'syrin e keq'. Duke kënduar këngët...

Latest news

- Advertisement -spot_img