- Advertisement -spot_img

TAG

tunele

Izraeli kishte parashikuar konfliktin e armatosur?! Ja si duken nga brenda tunelet e ndërtuara në raste sulmesh

  Një konflikt i armatosur mes Izraelit dhe Palestinës jo vetëm që nuk po shuhet, ama po përshkallëzohet gjithnjë e më tepër. Izraeli duhet ta ketë...

Latest news

- Advertisement -spot_img