- Advertisement -spot_img

TAG

tuqi

Vritet bashkë me të dashurin pasi refuzoi të martohej me kushuririn në Turqi

  Një vajzë është vrarë ndërsa i dashuri i saj është përdhunuar dhe është tortuar për vdekje, nën mishërimin e asaj që konsiderohet si vrasje...

Latest news

- Advertisement -spot_img