- Advertisement -spot_img

TAG

uji

Dy persona kërcënojnë rojen dhe vjedhin paratë nga firma e ujit

Një firmë uji në Lushnje është bërë pre e një vjedhje. Policia bën me dije se gjatë orëve të mbrëmjes së të martës në fshatin...

Latest news

- Advertisement -spot_img