- Advertisement -spot_img

TAG

ulen shifrat

Ulen shifrat një ditë para zgjedhjeve, 5 pacientë humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

  COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3457 testime, 738 të shëruar, 139 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img