- Advertisement -spot_img

TAG

ulen

Ulen ndjeshëm temperaturat gjatë paradites

Sot kthjellime dhe alternime të shpeshta vranësirash dominojnë motin në të gjithë Shqipërinë më të dendura vranësirat paraqiten në zonat malore përgjatë kufirit lindor. Por...

Latest news

- Advertisement -spot_img