- Advertisement -spot_img

TAG

ullishte

Dogji ullishtën e fshatit, procedohet 45-vjeçarja në Kurbin

Një 45-vjeçare është proceduar nga Policia e Kurbinit për shkatërrim pronë nga pakujdesia. Uniformat blu bëjnë me dije se 45-vjeçarja A.T., banuese në fshatin Zhejë...

Mbollën kanabis në ullishte, arrestohen dy persona dhe një në kërkim

  Shërbimet e Policisë Poliçan, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se disa shtetas po merreshim me kultivimin e bimëve narkotike, kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img