- Advertisement -spot_img

TAG

Vaksina Covid-19 presidente kryeministri

Kryeministri dhe presidentja e Greqisë bëjnë vaksinën kundër COVID19

Siç ishte paralajmëruar edhe ditën e djeshme Presidentja e Greqisë, Katerina Sakellaropoulou dhe kryeministri Mitsotakis kanë bërë vaksinën ndaj COVID-19 në Athinë. Vlen për t’u...

Latest news

- Advertisement -spot_img