- Advertisement -spot_img

TAG

Vaksina të rreme

Shisnin vaksina të rreme kundër koronavirusit, shkatërrohet grupi i strukturuar kriminal

Më shumë se 80 anëtarë të një grupi kriminal që dyshohet se prodhonin dhe shisnin vaksina të rreme kundër COVID-19, janë arrestuar në Kinë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img