- Advertisement -spot_img

TAG

Vangjel Pella

Shkatërrohet grupi kriminal që vidhte banesa në Ksamil, arrestohet organizatori

Policia ka shkatërruar një grup kriminal të formuar nga shqiptarë dhe kosovarë, të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin vidhnin banesa në Ksamil. Në pranga...

Latest news

- Advertisement -spot_img