- Advertisement -spot_img

TAG

vjedh xhamine

Përrenjas/ Thyen derën e xhamisë dhe vjedh 10.000 lekë

Një 17-vjeçar me emrin Armand Ozuni është arrestuar nga policia pasi akuzohet për kryerjen e dy vjedhjeve në Përrenjas. Sipas policisë dy ditë më parë...

Latest news

- Advertisement -spot_img