- Advertisement -spot_img

TAG

vlera

Kanë “vaktin”: Pse nuk duhet t’i hidhni bishtat e qershive, vetitë magjike që ndikojnë në shëndet

  Qershia, fruti i qershorit dhe i verës, është e pasur me shumë vlera ushqyese duke nisur që nga bishtat e deri te lëkura. Fruti i...

Latest news

- Advertisement -spot_img