- Advertisement -spot_img

TAG

votimi

Po votohet me listën e zgjedhësve,arsyeja e problematikave në Fier dhe Patos

Në dy qendra votimi, në Patos dhe Fier votohet me listën e e zgjedhësve sepse monitoruesit e pajisjeve nuk u paraqitën. Të gjitha të tjerat...

Besnik Mustafaj: Thirrjet e Bashës sot, sjellje të një kryeministri të ardhshëm

Ish-Ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, i cilësoi thirrjet e kryedemokratit Lulzim Basha sot si sjelljet e një kryeministri të ardhshëm. Gjatë zgjedhjeve parlamentare që po...

Marina dhe Getoari “tregojnë” votën, me foton nga makina

  Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë votuar ditën e sotme. Ata nuk kanë nguruar ta tregojnë këtë veprim publikisht. Fillimisht ishte çifti...

Arrestohet 32-vjeçari në Shkodër, fotografoi votën e tij

Një 32-vjeçar ka rënë në pranga në Shkodër, pasi është konstatuar nga komisionerët se ka fotografuar votën e tij. Më datë 25.04.2021, rreth orës 10:00,...

Vijon procesi i votimit, MSH rikujton rregullat që duhen ndjekur nga qytetarët

  Kur ka kaluar pothuajse gjysma e orarit zyrtar për votimin në zgjedhjet parlamentare, Ministria e Shëndetësisë ka rikujtuar edhe njëherë rregullat e vendosura për...

Përballja në të njëjtën qendër votimi, Kryemadhi ia lë dorën ngritur Metës

  Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka votuar e para në ne qendrën e votimit tek kopshti 31 në njësinë 5. Gjithashtu ndër...

AFP: Shqipëria gati për të votuar pas një fushate të ashpër

AFP i ka kushtuar sot një artikull zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri dhe klimës politike në vend në prag të ditës së votimit, 25 prillit. "Shqipëria...

Latest news

- Advertisement -spot_img