- Advertisement -spot_img

TAG

vraaje

Zbardhen bisedat sekrete të Elona Kaleshit dhe vajzave të çiftit që u vra dhe u fut në valiçe në Itali

  Vrasja e çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali është një ndër krimet më makabre i ndodhur në 2015 dhe që së fundmi...

Latest news

- Advertisement -spot_img