- Advertisement -spot_img

TAG

vranesiara

Ulje temperaturash dhe shi? Ja si parashikohet moti për ditën e enjte

Kjo javë do të ndikohet kryesisht nga masa ajrore të paqëndrueshme dhe të ftohta të cilat do të sjellin ulje të temperaturave si dhe...

Rreshje të izoluara shiu/ Parashikimi i motit për datën 2 dhjetor

Sipas MeteoAlb, vijon ndikimi i masave ajrore verilindore gjatë paradites duke kushtëzuar kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita sjell zhvillim të vranësirave duke gjeneruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img