- Advertisement -spot_img

TAG

vrasja e jan prenges

I dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Gjykata e Posaçme rrëzon “OFL”

  Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e SPAK, për konfiskimin e pasurisë së Altin Hajrit “golden resort”. Sipas GJKKO pasuria sduhet të konfiskohet dhe sduhet...

Latest news

- Advertisement -spot_img