- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje arm

Vritet me armë zjarri një 51 vjeçar

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. 51-vjeçari Aton Keli, fillimisht është plagosur dhe u dërgua...

Latest news

- Advertisement -spot_img