- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje maliq

Vriten me armë zjarri dy vëllezër 31 dhe 33 vjeç. Emrat dhe njoftimi zyrtar i Policisë

Gjendet të pajetë trupat e dy vëllezërve në fshatin Zvirinë të bashkisë Maliq. Bëhet fjalë për shtetasit Andi dhe Martin Olldashi, 33 dhe 31 vjeç. Sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img