- Advertisement -spot_img

TAG

widget

“Po vdisja urie”/ Rrëfimi rrëqethës i futbollistit afrikan: Nuk dua të luaj më në Shqipëri, kam fjetur në stadium

Vitet e fundit, shumë futbollistë afrikanë kanë zbarkuar në futbollin shqiptar me shpresën se do shkëlqejnë dhe kështu mund të kapin një kampionat më...

Latest news

- Advertisement -spot_img