- Advertisement -spot_img

TAG

William

Harry akuzohet nga vëllai i tij : ‘Vuri famën para familjes’

Princ William vijon ende të jetë paksa i tronditur nga intervista e fundit që Harry dha për Oprah, por tani që ka kaluar pak...

Rezultatet e sondazhit habisin : Princin William apo Charles, ja kë zgjedhin anglezët si mbretin e tyre

Britanikët preferojnë që Mbretëresha Elizabeth të pasohet nga Duka i Kembrixhit, Princi William dhe jo nga babai i tij,Charles. Sipas një sondazhi të publikuar ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img