- Advertisement -spot_img

TAG

Xhensila Pere

Xhensila imorale dhe gazetari gay/ Ja çfarë ka ndodhur mes tyre

Xhensila Pere dhe Ronaldo Sharka kanë vazhduar sherrin në rrjete sociale, pas debatit që ndodhi në emisionin “EXPULS”. Gjatë emisionit Ronaldo e pyeti Xhensilën...

Latest news

- Advertisement -spot_img