- Advertisement -spot_img

TAG

Xherrdan Shaqiri Liverpool Largim

Xherdan Shaqiri drejt largimit nga Liverpool.

Mbrëmë është luajtur ndeshja Liverpool-Arsenal në kuadër të Carabao Cup, ku koha e rregullt përfundoi 0:0 dhe fituesi u vendos pas penalltive, në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img