- Advertisement -spot_img

TAG

Xhesi Mucaj

Nënë për herë të parë, moderatorja tregon domethënien e emrit të djalit

Moderatorja Xhesi Muçaj dhe partneri i saj Oen Nallbani u bënë prindër për herë të parë para pak ditësh. Këtë lajm e bëri të...

Latest news

- Advertisement -spot_img