- Advertisement -spot_img

TAG

Xhesika Polo

Xhesika Polo rrëfehet : Të nxjerrë b*thën që të marr 1 milionë views,më thane edhe vdeksh

Klinti Çollaku dhe Xhesika Polo së fundmi janë prezantuar në "Këngën Magjike" me një duet. Ata jo vetëm që bashkëpunojnë, por janë edhe miq...

Latest news

- Advertisement -spot_img